Wille Medica – Centrum Rehabilitacji

W naszej placówce wykorzystujemy nowoczesny sprzęt do mechanicznego drenażu limfatycznego. Jest to zaawansowany aparat do presoterapii i sekwencyjnego masażu limfatycznegoOprócz pojedynczych mankietów uciskowych na kończyny wykorzystuje także 24- komorowe spodnie uciskowe.
Stosowany jest przy :

  • Cellulit
    Masaż limfatyczny to jedna z najbardziej skutecznych i popularnych metod stosowanych w walce z cellulitem. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i jednocześnie silnie relaksujący, działa na organizm oczyszczająco. Aparat do masażu limfatycznego wspomaga walkę z cellulitem, usuwa obrzęki kończyn. U sportowców i osób intensywnie ćwiczących wspomaga spalanie uwolnionych toksyn i tłuszczów.
  • Żylaki
    Stosowanie masażu limfatycznego poprawia krążenia, dlatego jest wskazany dla osób wykonujących pracę wymagającą długotrwałego stania lub siedzenia. Stosowanie masażu limfatycznego pomaga likwidować obrzęki oraz uczucie zmęczonych, ciężkich nóg.
  • Obrzęki limfatyczne

Spowodowane zastojami w naczyniach limfatycznych bądź usunięciem węzłów chłonnych np. w przebiegu leczenia schorzeń onkologicznych- m.in. mastektomia u kobiet.