Wille Medica – Centrum Rehabilitacji
e (1)
Co leczymy?

W naszym Centrum,

spotkasz się z wieloma rodzajami rehabilitacji. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc dużej grupie pacjentów zmagających się z różnymi problemami zdrowotnymi i przywrócić ich do pełnej sprawności fizycznej.

Terapia bólu
Pomożemy wyeliminować dolegliwości bólowe, z którymi się zmagasz. Zarówno w stanie ostrym jak przewlekłym.
Rehabilitacja pourazowa
Jesteśmy w stanie pomóc Ci w powrocie do pełnej sprawności fizycznej po urazach, takich jak: stłuczenia, złamania oraz skręcenia.
Rehabilitacja pooperacyjna
Wspomagamy oraz przyspieszamy powrót do zdrowia i sprawności fizycznej po zabiegach operacyjnych takich jak: artroskopia stawów obwodowych, rekonstrukcje więzadeł, usunięcie krążka międzykręgowego kręgosłupa, operacyjne zespolenia złamań oraz wiele innych.
Rehabilitacja sportowców
Pomagamy w eliminacji przeciążeń treningowych oraz zapewniamy odpowiednią regenerację powysiłkową, zmniejszając tym samym ryzyko wystąpienia kontuzji eliminującej z uprawiania sportu.
Rehabilitacja stomatologiczna
Obejmuje pracę z narządem stomatognatycznym, a więc narządem żucia, twarzoczaszką, a także stawem skroniowo-żuchwowym. Jeżeli cierpisz na bóle głowy, masz problemy z zatokami, zgrzytaniem zębami lub bruksizmem, jesteśmy w stanie Ci pomóc.
Rehabilitacja uroginekologiczna
Pracując z obszarem miednicy, a w szczególności z mięśniami dna miednicy, jesteśmy w stanie pomóc w eliminacji dysfunkcji takich jak: nietrzymanie moczu, czy obniżenie narządów płciowych.
Terapia blizn
Każda blizna, zarówno po urazie jaki i po operacji wymaga terapii. Rehabilitację możemy rozpocząć jeszcze przed zdjęciem szwów skupiając się na obszarze wokół blizny, aby w późniejszym etapie zająć się jej mobilizacją i poprawą ruchomości.
Gimnastyka korekcyjna
W specjalnie przygotowanej sali do ćwiczeń pomagamy naszym najmłodszym pacjentom, którzy zmagają się z wadami postawy.